MykonosIL

כל מה שצריך לדעת על השכרת רכבים במיקונוס!

כל מה שצריך לדעת על השכרת רכבים במיקונוס!כל מה שצריך לדעת על השכרת רכבים במיקונוס!

השכרת רכבים היא דרך מושלמת עבור תזוזה ממקום למקום ביעילות ומהירות רבה , לא משנה איפה אתם נמצאים, להשכרת רכב יש הרבה יתרונות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בכלי הרכב של התחבורה הציבורית, עם זאת יש כמה וכמה דברים שחייבים לדעת לפני שמשכירים רכב, אחרי הכל, השכרת רכב יכולה להיות מבלבלת ועלולה לכלול בתוך המסע של מציאת הרכב הנכון עבורכם בעצבים, לחץ, ודברים לא נעימים נוספים, אז בשביל שדברים כאלו לא יקרו, ובשביל שאתם לא תצטרכו להוציא את הנשמה שלכם בחופשת הנופש שלכם במיקונוס, הבנו לכם מספר דברים שיכולים לעזור לכם בהשכרת הרכב והנהיגה עם הרכב השכור בכבישי האי האגאי, מיקונוס.

השכרת רכבים במיקונוס – האם זה הכרחי להשכיר רכב במיקונוס?

התשובה עבור השאלה החשובה הזאת היא שרויה במחלוקת, אחרי הכל כולנו יודעים יש היתרונות וחסרונות להשכרת רכב, עם זאת קיימת גם תחבורה ציבורית סבירה במיקונוס, כך שיהיו כאלה שיגידו שעדיף לנסוע באוטובוס מאשר ברכב פרטי, יחד עם זאת השכרת רכב היא ללא ספק מומלצת! חוץ מהעובדה שאתם מקבלים פרטיות ברכב של עצמכם במיקונוס, אתם גם מקבלים מרחב בכך שאתם לא צריכים להצטופף באוטובוסים, יכולת ללכת לאן שבא לכם ללא להיות תלויים בקווי האוטובוס, ואת היכולת לנסוע לכל מקום שתרצו ללא הרבה בזבוז זמן, של המתנה לאוטובוס ועצירה בכל תחנה על הדרך. חוץ מזה האוטובוסים מחברים אתכם אך ורק למקומות הפופולרים יותר, מה שאומר שאם לא יהיה לכם רכב תצטרכו לקחת מונית, אך הבעיה היא שאין הרבה מוניות על האי וזה כמעט משימה בלתי אפשרית למצוא מונית פנויה בעונת התיירות.

השכרת רכבים במיקונוס – טיפים, המלצות, וחוקי אצבע

אז במידה וכן בחרתם להשכיר רכב, טיפים והמלצות יכולים לעזור לכם הרבה בהורדת לחצים מהראש ובעצם פשוט חוויה נחמדה וטובה יותר בהשכרת הרכבים שלכם באי מיקונוס, הנה כמה מהטיפים והמלצות שלנו עבורכם!
* לתכנן מראש – אל תבואו אל האי מיקונוס ורק אז התחילו לחפש כלי רכב להשכיר עבורכם בשביל, תכננו מראש איזה חברת השכרה הכי זולה, ובאיזה חברת השכרה הכי כדאי להשכיר בה את הרכב, חברות השכרה זולות מדי עלולות לכלול בהם גם הונאות, ורמאויות כך שהיו זהירים בכל הקשור לזה, בדקו מה אנשים חושבים על החברה שאתם מתכננים להזמין בה את הרכב, אפשר לבדוק ביקורות עליהם בכל רחבי הרשתות החברתיות וגם בגוגל באתרי ביקורות כאלה או אחרים.
* הזמינו מראש – כפי שטיפ אומר, הזמינו את הרכב מראש, אל תחכו! כשעונת התיירות מגיע כך גם ההמון התיירותי מגיע אל הערים, הכפרים, והחופים של האי מיקונוס, לכן רוב הסיכויים שיהיה לכם קשה למצוא רכב פנוי בזמן עונת התיירות.
* חניות – טיפ חשוב עבור החניות, זכרו תמיד שמרכז העיר מיקונוס (העיר חורה, בירת האי מיקונוס) הוא מקום לתיירים, כלומר הוא מקום בו תמצאו הרבה אנשים הולכים, לכן גם אל תצפו להרבה חניות אם בכלל , לכן מומלץ לחפש חניות מחוץ למרכז בשביל שלא יהיה מצב בו אתם תמצאו את עצמכם מוקפים בתיירים עצבניים בגלל שהרכב שלכם חוסם את הדרך.
* גלגלים – הגלגלים במיקונוס הם טובים יחד עם זאת בדקו אם יש לכם גלגל נוסף שנמצא באיזה מקום ברכב, לא תרצו להיות באמצע הכביש עם גלגל פגום במיקונוס, ובדקו בנוסף אם הגלגל הזה הוא תקין.
* בדקו את מצב הרכב – המלצה וטיפ חשוב לכל מקום ויעד אליו אתם מגיעים לבדוק את מצב הרכב שלא יצא מצב שנותנים לכם רכב פגום, ואתם מחזירים אותו וחברת ההשכרה "מגלה" פתאום שיש פגם ברכב, אף מומלץ אפילו לצלם את מצב הרכב הכללי לפני לקיחת הרכב מחברת השכרה, יכול לשמור לכם הרבה כסף.

השכרת רכבים במיקונוס – אילו מסמכים צריך לקחת יחד איתנו לחופשה?

חוץ מדרכון לטיסה שלנו אל מיקונוס וכרטיס אשראי בינלאומי למי שיש , צריכים עוד מסמכים נחוצים שאסור לוותר עליהם כשמגיעים אל מיקונוס, או בכללי ביוון ובאיים הקיקלאדים בים האגאי, הדבר הראשון שתצטרכו הוא רישיון נהיגה ישראלי, לא תוכלו לקבל רכב ללא רישיון, ככה זה עובד בכל מקום בעולם, עם זאת למרות העובדה שרישיון נהיגה ישראלי יכול ללכת לבד טוב מאוד ביוון, מומלץ ואף רצוי לבוא אל יוון ולאיים האגאים עם רישיון נהיגה בינלאומי, זה יכול להקל לא רק עליכם אלא גם על הרשויות המקומיות וזה יכול להיות שימושי מאוד בעת תאונה או עצירת בדיקה על ידי שוטר. כמו כן אתם חייבים לבדוק את כל הדברים הקשורים לביטוחים, בדקו אם ביטוח נכלל לכם בתוך חבילת השכרת הרכב, בחלק חברות ההשכרה ביטוח יהיה חובה, ביטוח יכול להיות לא רק שימושי בזמן תאונה או אסון, זה יכול לעזור לכם גם כנגד חברת ההשכרה שיכול לגבות ממכם כסף במידה והרכב נפגע מעט ובשעת גניבה של הרכב.

השכרת רכבים במיקונוס – הכבישים במיקונוס

מצב הכבישים במיקונוס הוא בטוח לתנועה ונסיעה ברוב המקרים, במיוחד אם אתם נוסעים בחלקים המתויירים יותר במיקונוס, תוכלו לראות שמצב הכבישים נראה טוב ולפעמים אפילו מצויין לחלוטין ובשטחים מפותחים כמו השטחים והחלקים הנ"ל לא יהיה צורך להיות מודאגים מהנסיעה בכבישים. בתוך האי מצב הכבישים הפוך לקצת יותר גרוע, אך ללא ספק מתאים לנסיע, פשוט צריכים להיות קצת יותר זהירים בעת נסיעה בכבישים פנימיים יותר שלא הרבה תיירים נוסעים עליהם.

לסיכום: השכרת רכבים במיקונוס –

השכרת רכבים במיקונוס היא אכן דרך מושלמת לתזוזה ממקום למקום במיקונוס, תוכלו להגיע אל המלונות, המסעדות, והאטרקציות שאליהם אתם רוצים להגיע ללא שום בעיה, תוכלו גם למצוא את עצמכם נהנים בנסיעה בכבישים שם לפעמים,חוץ מזה, מה יותר טוב מיום נעים קיצי ומזג אוויר קיצי במיקונוס יחד עם בריזה קרה אך נחמדה מחופי הים המרהיבים שאפשר להרגיש מחלון הרכב השכור שלכם בחופשה במיקונוס, אז למה אתם מחכים? טוסו אל מיקונוס באחת מהטיסות הבאות!